Connect
To Top
Reklam Alanı - Tepede Gözükür

BACAKLAR ÇALIŞSIN, KALORİLER YANSIN

Tek bir programla daha büyük bacaklara ve daha düşük yağ oranına kavuşun

Spor salonunda bacak antrenmanlarını atlayan gruba dahilseniz, bu tembelliğin size neler kaybettirdiğinin farkında değilsiniz demektir. Erteleyip durduğunuz bacak günleri, fit bir vücuda giden yolda çoğu zaman kıymeti bilinmeyen bir kısa yoldur. Bedeninizdeki en büyük kaslar (kalça, quadriceps, hamstring) alt vücudunuzda yer alır. Bu yüzden bacak antrenmanları yaptığınız zaman, hiçbir bölgesel ağırlık antrenmanında yakamayacağınız kadar kalori yakarsınız. Üstelik yoğun miktarda kas kütlesi çalıştırdığınız için, vücudunuz ciddi oranda testosteron salgılar, bu da büyümeyi tetikler.

İkna olduysanız, sıradaki bacak gününüzde MH Fitness Danışmanı Murat Demirci’nin hazırladığı bu antrenmanı yaparak, daha büyük bacak ve daha düşük yağ oranı hedefinize hızla ulaşın.

TALİMATLAR

Programda yer alan hareketleri belirtilen tekrar ve set sayılarında art arda yapın. Set ve hareket aralarında 1 dk dinlenin. Antrenmanı ister normal antrenman programınıza ek olarak haftada bir kez, isterseniz haftalık bacak antrenmanlarınızın yerine yapın. Antrenmandan sonra mutlaka iki gün dinlenin.

Reklam Alanı - Yazılarda Gözükür

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası: Fitness