Connect
To Top
Reklam Alanı - Tepede Gözükür

GÖĞÜS KASLARINI ŞAŞIRT

Farklı hareketlerle kas gerilimini yüksek tutun ve değişimi izleyin.

Vücut geliştirme sporuyla ilgilenen kişilerin yaptığı en büyük hatalardan biri, haftalarca aynı programı uygulamaktır. Belli bir bölgeyi uzun süre aynı antrenman programıyla çalıştırdığınız zaman, kaslarınız bu rutine ayak uydurur ve gerilime cevap vermez hale gelir.

Bu plato döneminin kas gelişiminizi neredeyse durma noktasına getireceğini belirten Men’s Health Fitness Danışmanı Murat Demirci, “Antrenman programınıza yapmadığınız hareketleri ve farklı tekrar kalıplarını eklerseniz, kaslarınızı şaşırtır ve gelişiminizi sürdürürsünüz” diyor.

Bu ay daha geniş bir göğüs için çalışanlara, alternatif hareketlerden oluşan bir program hazırlayan Demirci, hem monotonluktan kurtulacağınız, hem de kısa sürede aynada görülür bir gelişim kaydedeceğiniz için, büyük bir motivasyonla uygulayacağınızı garanti ediyor.

TALİMATLAR
Programda yer alan hareketleri belirtilen tekrar ve set sayılarında art arda yapın. Set ve hareket aralarında 1 dakika dinlenin. İsterseniz normal antrenman programınıza ek olarak haftada bir kez, isterseniz de haftalık göğüs antrenmanlarınızın yerine yapın. Antrenman yaptığınız günün ertesinde iki gün dinlenin.

 

1-3

2-3

 

 

Reklam Alanı - Yazılarda Gözükür

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası: Fitness